středa 13. dubna 2016

SPRING ♥


Ahoj kočky ♥
Nemůžu to říct jinak než, že jsem ZNOVUZROZENÁ. ty kvetoucí stromy, sluníčko, kytky  ve mně probudily to co jsem dlouho strádala -> ENERGII a chuť něco dělat sama od sebe.
Mám chuť realizovat své sny a začít něco trošku už dělat! 

Poslední dobou mě trápilo spousty věcí -> nedostatek času naprosto na vše a na všechny a s tím související nedostatek spánku, začalo to pociťovat i mé tělo, které se rozhodlo, že mi způsobí moc pěkné chřipky, samozřejmě že v těchto náročných obdobích, kdy se člověk cítí jako naprostá nula, Vás potopí i ve škole či v práci - zkoušky, testy, při nejhorším nečekané testy a zkoušení.

To vše na mě dolehlo, ale musím říct, že to je pryč. S nástupem jara a sluníčka na mě nastoupila i dobrá nálada a proto chci jí trošku využít a změnit trošku svůj život.

 • CHCI CHODIT PRAVIDELNĚ BĚHAT ( s nejlepší kamarádkou se nám to daří zatím)
 • CHCI ZAČÍT CVIČIT JOGU (nejsem moc na ty posilovací videa, takže volím způsob, kde si jak zacvičím tak i neuvěřitelně zarelaxuji)
 • CHCI VYPÍT NEJMÉNĚ 2 LITRY ZA DEN (dosud jsem za den vypila max. 1)
 • CHCI SE VÍCE ZAJÍMAT O TO CO JÍM A CHCI SI VÍCE ZAČÍT VAŘIT A PÍCT (hrozně mám ráda různé zdravé receptíky, takže se ráda s Váma o nějaký podělím)
 • CHCI VÍCE CESTOVAT (i když vím, že to teď nebude moc lehké jelikož přítel má maturity, tak i tak bych chtěla objet pár zajímavých míst u nás v ČR)
 • CHCI SE STARAT VÍCE O SEBE ( věnovat se svému tělu, poznat své tělo  a své opravdové možnosti)
 • CHCI VÍCE PSÁT NA BLOG A ZALOŽIT NOVÉ RUBRIKY (rozhodně se máte na co těšit)
 • CHCI SE VÍCE VĚNOVAT RODINĚ A PŘÁTELŮM ( občas mě mrzí, že místo skvělého pokec buď s mamkou či s kamarádkou ležím v pokoji např. se sešitem chemie)


Jsem na sebe opravdu zvědavá, ale také jsem plně odhodlaná a motivovaná - mojí motivací je VÝSLEDEK, jakmile uvidím trošku změny, budu chtít další a další.

TAKÉ NA VÁS JARO TAK ZAPŮSOBILO? PLÁNUJETE TAKÉ NĚJAKÉ ZMĚNY VE SVÉM ŽIVOTĚ?

                                                                                                                      R♥
18 komentářů:

 1. Krásné počasí a sluníčko mě také více nabudilo do života. Přeji ať se ti všechny změny podaří. Vypít 1 litr za den je opravdu málo. To já bych asi umřela žízní. :-D
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Obdivuju tě, že se ti daří chodit pravidelně běhat, já letos zůstala zatím jen u plánování, ale musím se taky "pochlapit". :D
  S cestováním to mám podobně, snad se nám to oboum podaří. :)
  A těsím se na novou rubriku. :)

  OdpovědětVymazat
 3. držím palce! :) ja by som tiež chcela behavať pravidelne, ale nedá sa mi://

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkný článek :) přeji ti, aby ti všechno vyšlo :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný motivující článek! :) Držím palce, aby sis (nejen) tohle jaro užila :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 6. Verím, že sa ti to všetko podarí u mňa tiež prichádza s jarou hneď lepšia nálada :)

  OdpovědětVymazat
 7. Aj ja sa teraz keď prišla jar cítim úplne úžasne, motivuje ma to hrozne a mám chuť robiť úplne všetko, okrem učenia :D skvelý článok, dúfam, že všetky veci sa ti vydaria na jednotku! :)

  OdpovědětVymazat
 8. chtěla bych splnit úplně stejné cíle! :D :) už jsem dokonce byla párkrát běhat :D

  OdpovědětVymazat
 9. Ja som si dala takmer rovnaké ciele do nového roka a zatiaľ sa mi ich darí plniť :) Uvidím na konci roka - prajem veľa šťastia :)

  OdpovědětVymazat